четверг, 1 декабря 2011 г.

Intel "Навчання для майбутнього"


Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.

У загальноосвітніх закладах міста продовжується підготовка вчителів щодо стовідсоткового охоплення  навчанням з метою оволодіння інноваційними педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями.

На виконання наказу управління освіти від 01.09.2011 р. № 292 протягом 2011-2012 н.р. будуть організовані тренінги за програмою Іntel® «Навчання для майбутнього» для вчителів міста на базі кожного ЗНЗ.

Перед початком кожного тренінгу учасники повинні зареєструватися на сайті http://iteach.com.ua/

Алгоритм заповнення вхідної анкети тренінгів Іntel® «Навчання для майбутнього» (кожним учасником тренінгу)
1. Ввести адресу http://iteach.com.ua/
2. Перейти за посиланням Анкети учасників програми (зліва на сторінці)
3. Перейти за посиланням Опитування учасників програми Intel® "Навчання для майбутнього". "Вхідна" анкета (до тренінгу)
4. Ввести код ITEACH в режимі Английский.
5. Після 25 запитання у списку, що розкривається обрати Полтавська область та в додатковому полі записати місто Полтава. Натиснути кнопку Далі.

По закінченню тренінгу учасники заповнюють вихідну анкету на сайті http://iteach.com.ua/

Алгоритм заповнення вихідної анкети тренінгів Іntel® «Навчання для майбутнього» (кожним учасником тренінгу)
1. Ввести адресу http://iteach.com.ua/
2. Перейти за посиланням Анкети учасників програми (зліва на сторінці)
3. Перейти за посиланням Опитування учасників програми Intel® "Навчання для майбутнього". "Вихідна" анкета (після тренінгу)
4. Ввести код ITEACH в режимі Английский.
5. Після 16 запитання у списку, що розкривається обрати Полтавська область та в додатковому полі записати місто Полтава. Натиснути кнопку Далі.

Протягом наступного тижня тренер готує звітну документацію (заповнює модульне планування навчання за програмою, список учасників тренінгу, вхідні та вихідні анкети учасників тренінгу). Документи, необхідні для звіту можна скачати тут.

Потім тренер закладу формує папку, до якої вкладає: 
-  список учасників тренінгу з печаткою та підписом директора закладу;
- модульне планування навчання за програмою з печаткою та підписом директора закладу;
- роздруковані та заповнені вхідні та вихідні анкети учасників тренінгу;
- компакт-диск, на якому записані Портфоліо часників тренінгу та електронний варіант списку.

Папку потрібно здати в ММК методисту Саркісовій Н.Я.


Запитання та коментарі можна залишати нижче.

"Цифрові технології"




Мета курсу цифрових технологій – викласти основні комп'ютерні поняття та навички й оцінити їх засвоєння таким чином, щоб вчителі могли використовувати комп'ютерні технології в повсякденному житті для розвитку соціальних і економічних можливостей для себе, своєї сім'ї та спільнот.
Ви маєте певний досвід у цій сфері чи не маєте жодного уявлення про комп'ютери – цей навчальний план допоможе отримати основні знання про комп'ютери. Від використання Інтернету до надсилання електронної пошти та створення резюме, навчальний план із курсу цифрових технологій допомагає здобути основні навички, щоб розпочати впевнено працювати з комп'ютерами.


Розпочати роботу з курсом цифрових технологій дуже легко. Просто виконайте три інструкції, щоб розпочати навчання. Початок роботи
Навчальний план із курсу цифрових технологій складається з п'яти курсів:
- Основи роботи з комп'ютером
- Інтернет і Веб
- Програми підвищення продуктивності
- Безпека та конфіденційність комп'ютера
- Цифровий стиль життя


Кожний курс містить модуль дистанційного навчання та оцінювальний тест. Також можна скласти сертифікаційний тест, який охоплює теми з усіх п'яти курсів. Скласти сертифікаційний тест із курсу цифрових технологій


Якщо сертифікаційний тест складено успішно, можна роздрукувати персоналізований сертифікат із курсу цифрових технологій.


Номер сертифіката потрібно повідомити вчителю інформатики свого навчального закладу.


Після того, як всі вчителі закладу складуть сертифікаційний тест із курсу цифррових технологій вчитель інформатики, який веде питання навчання вчителів ІКТ в навчальному закладі, повинен оформити звіт про тренінг: надати в ММК список учасників тренінгу за програмою  «Digital Literacy» та фотозвіт проведених тренінгів. 






Цифрові технології 
Спільнота призначена для тренерів та слухачів курсів за програмою "Цифрові технології".
 



Запитання та коментарі можна залишати нижче.